užeiti

Prabangus dvivietis meniškas kambarys

Kai mes kalbame apie meną, omenyje tikrai neturime kažko, kam pagražinti reikalingi rėmai. Superior Art kambariuose gyvena autentiški lietuvių menininkų darbai, kurie, garantuojame, tikrai privers iš kišenės išsitraukti telefoną. Žinoma, nepamiršome ir erdvios aplinkos, Chemex kavos aparato bei išskirtinio vonios kambario, kurio pagrindinis motyvas – stiklas.

Standartinis kambarys

Manome, jog kiekvienas kambarys nusipelnė turėti savo charakterį. Net tada, kai eilutė šalia jo sako “standartinis”. Savo kambaryje rasite ne tik viską, ko reikės turiningai viešnagei, bet ir galėsite kūną ilsinti ant karalienės dydžio lovos, o žvilgsnį vedžioti po kambario sienas (ar net lubas) išraizgiusias meno instaliacijas.

Verslo klasės kambarys

Daug erdvės, dar daugiau patogumo. Nesvarbu, ar pirma sėsite prie patogaus darbo stalo, ar išbandysite net 27cm storio lovos čiužinį, nepriekaištingą įspūdį garantuojame. Šį tą galime pasiūlyti net norintiems privatumo – kai kuriuos kambarius pasiekti įmanoma naudojantis atskiru įėjimu. Pažadame niekam nesakyti.

Klasiškas kambarys

Pamirškite žodį “paprasta”, nes nieko paprasto mūsų Classy Room kambariuose tikrai nerasite. Kiekvieną šio tipo kambarį puošia ne tik išskirtinė meno instaliacija, bet ir lydi savita istorija, kurios nepamiršite dar ilgai.

Mažasis liuksas

Šio kambario raktas duodamas kartu su nebyliu pažadu, kad tokio poilsio dar niekada nepatyrėte. Viršutiniame mūsų viešbučio aukšte esantys kambariai suteikia ne tik įkvepiančius vaizdus į senamiestį, bet ir kelias atskirtas gyvenamąsias erdves. Jose jūsų lauks išskirtinis interjeras, terasa bei itin prabangūs CO BIGELOW grožio produktai.

Liuksas

Itin prabangus Suit tipo kambarys – tai flirtas su kitokia gyvenimo viešbutyje patirtimi. Pažinkite Vilnių vos pravėrę erdvaus balkono duris, begėdiškai rėžkite komplimentus itin skoningam interjerui ir mėgaukitės net keliomis skirtingomis poilsio erdvėmis. Paskutiniai akcentai – lietaus dušas, Malin + CO BIGELOW grožio produktai bei kokybiško poilsio atmosfera.